Лариса Борисенко “Земною насолодитись красою”

image“Земною насолодитись красою”… 

         Автор  збірника – Лариса Борисенко. Народилася у Алтайськім краї. У дворічному віці  з родиною переїхала  на Україну (Черкащина). Здобувши  середню музичну освіту, працювала  музичним вихователем з дітьми дошкільного віку. А після закінчення  Київського  Державного педагогічного інституту імені  М. Горького, працювала в одній із Черкаських міських газет до самого від’їзду в Ізраїль. Творчістю цікавилась ще з шкільного віку.

       В Ізраїлі  декілька років  працювала прес-секретарем Союзу ветеранів 2-ї Світової війни. А саме: безпосередня участь у випуску  журналу «Ветеран второй  Мировой войны», випуску газет, буклетів, альманахів, книжок. А також  тісна співпраця з  центральною ізраїльською російськомовною пресою за відповідною тематикою.

       Автор  трьох збірників віршів та пісень під назвами «Новый берег», «Осенние  мотивы», «Лейся, наша песенка» та збірник на українській мові під назвою «Земною насолодитись красою». Лауреат першого міжнародного фестивалю-конкурсу авторів та виконавців української ліричної пісні та українського романсу «Співоча Україна». Друкувалася у міжнародному літературно-публіцистичному часописі українських письменників – вірші, переклад книги  «Стати Лютовим» всесвітньо відомого ізраїльського російськомовного письменника Давида Маркіша».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview