Анатолій і Тетяна Трилісські

Анатолій і Тетяна Трилісські танцюють багато років. Спочатку Тетяна була ученицею Анатолія, потім сама почала викладати. Разом вони виступали на найпрестижніших змаганнях в СРСР, багато викладали і самі вчилися.

У СРСР їх вчителями були кращі танцюристи і чемпіони Союзу: Віктор та Надія Давидовські, Юрате і Чесловас Норвайші, Людмила та Станіслав Попови, Віктор та Наталія Решетнікови, Борис Калиниченко, Геннадій Гунько, Алла та Петро Чеботарьови. Коли в Радянському Союзі в 1987 році була створена професійну федерацію спортавних танців, Анатолій і Тетяна перейшли у вищу категорію професіоналів і стали брати участь у всіх чемпіонатах СРСР за всіма програмами (бальна, латино-американська та шоу) аж до самого переїзду в Ізраїль. Тому в Ізраїлі в 1990 році вони були єдиною професійною парою. Завдяки ентузіазму та під керівництвом Трилисських спільно з ізраїльтянами Шемі і Самі Пері було зібрано групу, що складається як з учнів, так і з педагогів бальних танців.

Через рік було офіційно організовано Асоціацію Вчителів і Професійних Танцюристів Ізраїлю, проведено перший чемпіонат Ізраїлю серед професіоналів, де Анатолій і Тетяна стали абсолютними чемпіонами у всіх програмах, включаючи шоу. Цей титул танцюристи підтверджували три роки поспіль, а на четвертий рік замість чемпіонату було проведено міжнародний конкурс в рамках фестивалю Карміель, де Трилісські стали призерами.

Вони перші представили Ізраїль на чемпіонатах світу серед професіоналів, їздили на міжнародні конгреси вчителів, підвищували кваліфікацію.

Серед їхніх нових вчителів чемпіони світу Самі Стопфорд і Барбара Мклоу, Джон Вуд і Енн Левіс, Корки Балас, Юкка Хапаланін. Тому Тетяна та Анатолій змогли організувати прекрасну школу, в якій з першого кроку навчилися танцювати багато чемпіонів Ізраїлю. Зараз деякі їхні учні успішно викладають в Ізраїлі, Америці та інших країнах.

 Анатолій був головним викладачем курсу бальних танців, який був організований при спортивному інституті «Вінгет». Підготовка нових викладачів спортивних танців входить в наступну програму Тетяни та Анатолія.

[new_royalslider id=”28″]

Online WordPressORG template HostingReview
Вейк Николас ван