План заходів на липень 2014 р. Єрусалимської міської російської бібліотеки

45

План заходів на липень 2014

09.07.2014, Середа. Д-р Володимир Бабак. «Майдан 2014 – причини і наслідки». Общинний будинок.

14 липня, понеділок, 18.00. Клуб гарного фільму. “З ким би побігати”. Ізраїль, 2006 р., Екранізація однойменного бестселера Давида Гроссмана. Режисер Одед Давідофф. Керівник клубу Беньямін Бен Йосеф. 

16 липня, середа, 19.00. Презентація книги військово-політичного оглядача на радіо і телебаченні Алекса Векслера “Моя країна, мій народ, моя сім’я”. Вечір проводиться спільно з міжнародною асоціацією Азербайджан-Ізраїль (АЗІЗ).

20 липня, неділя, 19.00. “Яблука”. Моновистава за оповіданням Діни Рубіної “Яблука з саду Шліцбутера”. Автор композиції і виконавець актриса Анна Гланц-Маргуліс.

22 липня, вівторок, 18.00. Творчий вечір проф. Олександра Гордона (Хайфський ун-т). До виходу книг “Подвійне” час “і” Етюди в єврейській дуальності “. Історико-біографічні есе. Вечір веде видавець Леонід Юніверг.

23 липня, середа, 18.00. Літературний театр. “Музика, книга”. Антуан де Сент-Екзюпері. “Маленький принц” – до 70-річчя з дня народження книги. Автор композиції і виконавець актриса Неллі Цирульникова.

24 липня, четвер, 18.00. Концерт класичної музики у виконанні учнів фортепіанної студії Римми Юндельсон.

29 липня, вівторок, 18.00. У програмі Біни Сміхової “двісті сімдесят третій стелаж” – зустріч з директором Міжнародного україно-ізраїльського центру науки, культури та освіти проф. Наталією Цимбал (Україна, м. Умань). Презентація книги Алекса Резнікова “Дорога в Єрусалим”. Виступ ансамблю під рук. Алли Герман. У вечорі беруть участь представники посольства України в Ізраїлі та Всеізраїльського об’єднання вихідців з України.

31 липня, четвер. 19.00. Єрусалимський клуб бібліофілів. Розповідь керівника клубу Леоніда Юніверга про поїздку на конгрес бібліофілів в Санкт-Петербурзі.

Відкрито виставку картин художника Григорія Епельбаум “У ті дні” (Гуш-Катіф)

ЄРУСАЛИМ В ЛІТЕРАТУРІ, ІСТОРІЇ, АРХІТЕКТУРІ.

Запис та довідки по електронній пошті mvenger@gmail.com Прохання вказувати тему повідомлення ЕКСКУРСІЯ, ім’я та номер телефону для зв’язку.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview