Південний берег Криму

Південний берег Кримського півострова – це високі гори, тропічні дерева, виноградники, найчистіше повітря, сухий середземно91433022_large_kruym_Lastochkino_Gnezdo_zamok_na_skale_boginiморський клімат і море. Гірська гряда дбайливо укриває від холодних вітрів вузьку смугу суші півострова – територію від мису Айя до гори Кара-Даг. Безліч санаторіїв і оздоровниць, розміщених на фоні красивої природи, спеціалізуються на лікуванні хвороб нервової, дихальної та серцево-судинної систем, а також суглобів.

Міста Південного берега мають своєріднеу побудову. В них немає широких прямих вулиць. Найчастіше це вузькі, звивисті, з крутими підйомами та спусками вулички.

Справжня перлина Криму – Ялта, воістину рай для тих, хто любить поєднувати відпочинок біля моря з принадами міського життя.

07a1b7c242da2e42690154105bb3b9afУ Ялті збереглися старі дачі у вигляді іграшкових замків, криві вулички та затишні дворики. Серце міста – його набережна. Проспект прикрашений акацією, пальмами, кедром, пробковим і кам’яним дубом, декоративним чагарником. На сьогоднішній день це найбільша в Криму зона відпочинку та розваг: ціле місто атракціонів, ресторанів, нічних клубів, маленьких кафе і дискотек.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯкщо ви відпочиваєте на на півдні Криму, обов’язково варто відвідати знаменитийНікітський ботанічний сад – унікальний музей земної рослинності.

У 2012 році Нікітський ботанічний сад відсвяткує свій 200-річний ювілей.

У дні цвітіння рослин ботанічний сад – справжня казкова країна.

 Місто Алупка розташоване в 16 км на південний захід від Ялти, на крутих схилах Головного гірського пасма, яке відступає від берега на 4 км. Над містом височить красива вершина Південного берега – Ай-Петрі. Алупка – це один з найбільш своєрідних курортів на півдні Криму.

Потопаючі в зелені садів будинку, криві вулички вузькі, сірі брили хаосу, знаменитийВоронцовський палац створюють неповторну чарівну обстановку.

З високої кручі відкривається неповторний вид на море, зелені пагорби і легендарний замок над водою – «Ластівчине Гніздо».

9dc694a1ed337bb0fb78750647bee12f25f04212Великий курортний центр Алушта та її околиці славляться своїми довгими пляжами з м’якої гальки. Санаторії розташовані у наймальовничіших місцях – Професорському куточку, селищах Утьос та Партеніт. У Сімеїзі дивовижна будова скель і гора Кішка утворюють морську бухту з дуже чистою і самої теплою водою на всьому узбережжі Південного берега Криму.

Цілюще повітря, тепло, сонце, чарівна природа, величезна кількість пам’яток – все це Крим. Прогулянки по парках, купання у морських хвилях, вечори в ресторанах і кафе і яскраве нічне життя залишать найприємніші враження.

Джерело:

http://www.crimeantourism.net/vidpochynok-na-pivdni-krymu/#more-112

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview