Прес-клуб Общинного будинку Єрусалиму. Зустріч з ізраїльськими художниками

– Як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися! – Говорили представники Об’єднання професійних художників Ізраїлю, які зібралися 19 квітня 2015 в Єрусалимі в громадському будинку на зустріч з журналістами прес-клубу. Зустріч вели керівник прес-клубу Роман Гершзон і член Правління Об’єднання професійних художників Ізраїлю – мистецтвознавець, доктор філологічних наук, академік Галина Подольська.
Галина розповіла про діалог культур – ізраїльському образотворчому мистецтві в музеях Росії та України, представила три невеликих, але дуже цікавих фільму про роботи ізраїльських майстрів в Удмуртської республіканському музеї образотворчих мистецтв в Іжевську («Земля Ізраїлю») https://youtu.be/y89vnHVKBaY і в Астраханській державної картинної галереї імені П. М. Догадіна («Єрусалим – духовна столиця світу», «Місто біля моря»). Тепер там знаходяться роботи художників Ізраїлю: Аарона Апрілов, Віктора Бріндача, Анатолія Баратинського, Бориса Геймана, Рут Гроссман, Едуарда Гроссмана, Андріана Жудро, Ганни Зарницької, Нахума Ільяшімова, Йосипа Капеляна, Веніаміна Клецеля, Вадима Макарова, Шауля Косман, Аркадія Лівшиця, Маргарити Левін, Анатолія Мітли, Любові Минковичах, Сергія Москальова, Германа Непомнящего, Аркадія Острицкая, Анатолія Фінкеля, Григорія Фірера і Орель Цейтлін (Олесі Москальової).
Гості та автори картин приїхали на зустріч до Єрусалиму з різних міст нашої країни. Художники, а їх було особливо багато в залі Общинного будинку, показали свої нові роботи, поділилися враженнями. А ще художникам вручили листи подяки та подарунки з Астрахані, Іжевська та Умані, де в березні в Уманському Державному педагогічному університеті виступала Галина Подольська. Про заходи у Умані можна прочитати в інтернеті:: http: //ukris.udpu.org.ua/? P = 4338 & lang = ru
В Уманському художньому музеї доктор Подільська відкрила виставку ізраїльського художника Віктора Бріндача «Камені 12-ти колін Ізраїлевих», і там же відбулася урочиста передача робіт 22 членів Об’єднання професійних художників Ізраїлю Уманському художньому музею.
Проекти Галини Подільської об’єднує прагнення показати світу позитивний образ Ізраїлю. Вони спрямовані на просування ізраїльського мистецтва у світі та зміцнення міжнародних зв’язків.
На засіданні Єрусалимського прес-клубу Галині Подільської вручили спеціально прислані для цього вечора листи подяки від Уманського державного педагогічного інституту, Астраханської державної картинної галереї та Удмуртского державного музею образотворчих мистецтв за багаторічну плідну діяльність у сфері культури, за ентузіазм та ініціативу, великий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, за організацію художніх виставок в цих містах.
Роман Гершзон, Олександр Аграновський
Фото: Олександр Аграновський

1

2 3 4

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview