Подільські Товтри

Вас запрошує в гості красивий об’єкт, аналогів якому немає у світі – унікальний ландшафт з останків древніх рифів з мальовничими каньйонами річок і копалинами, яким понад 400 мільйонів років. Вас чекає парк «Подільські Товтри» (Хмельницька область).

Товтри – це залишки узбережних рифів, розташованих паралельно давній береговій лінії. Аналогів у світі немає, але подібні за геологічними структурами скелясті гряди існують у Великобританії і США.  Національний природний парк «Подільські Товтри” створено Указом Президента України від 27.06.1996 року. Його загальна площа складає 261316 гектарів. Товтри – це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої в межах парку сягає в середньому 400 метрів над рівнем моря.

Тут Ви зможете побачити рослини льодовикового періоду, випробувати цілющі властивості безлічі рідкісних лікарських рослин і цілющих мінеральних вод. Ці чарівні пейзажі – ідеальне місце для культурного, пізнавального, пішохідного, лікувального туризму.

Для Вас – прогулянки на конях, дельта – і парапланеризм, подорож на повітряних кулях, сплави по річці, збір грибів, ягід, лікарських рослин, полювання, рибалка і багато-багато іншого.
Мільйони років природа працювала над створенням цієї чарівної краси, щоб Ви могли сьогодні нею насолодитися …

Джерело:

http://100travels.com.ua/nacionalnyj-prirodnyj-park-podolskie-tovtry/
http://ru.ukrainecityguide.com/regions/podolskietovtry/podolskie_tovtry.htm

[new_royalslider id=”26″]

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview