Мертве море

1Найнижча точка планети, унікальне вмістилище морських мінералів і солей, неймовірно красивий оазис серед пустинній і гірській місцевості – все це Мертве море. Його цілющі властивості приваблюють туристів з усього світу.
Проте кожен рік рівень води в Мертвому морі знижується на 1 метр. Експерти кажуть, що через 800 років Мертве море може перетворитися на Долину Смерті.

Мертве море – солоне озеро між Палестинською автономією, Ізраїлем і Йорданією. Є третім після озера Ассаль і Кара-Богаз-Гол озером у світі за солоності, проте деякі джерела стверджують, що першість оскаржується Антарктичними озерами Ванда. Узбережжя Мертвого моря є найнижчим ділянкою суші на Землі: воно знаходиться на 420 метрів нижче рівня моря.

2Море називається мертвим, тому що за високого вмісту солі в ньому не може жити ні риба, ні інші організми (за винятком деяких видів бактерій в гирлі річки Йордан). Зміст мінеральних речовин у воді досягає 33%, в середньому 28% (для порівняння в Середземному морі – 4%). Мертве море є одним з найбільш солоних у світі озер поряд озером Ассаль в східній Африці (майже 35%) і озером Ельтон у Волгоградській області (20-50%), Сиваш або Гниле Море в Криму (від 2,2% до 8,7 %) Мінералогічний склад солі Мертвого моря істотно відрізняється від складу солі інших морів. Вона містить близько 50,8% хлориду магнію, 14,4% хлориду кальцію, 30,4% хлориду натрію і 4,4% хлориду калію. У солі мало сульфатів, але відносно багато бромідів. Це дозволило Мертвому морю перетворитися в унікальний лікувальний курорт, створений природою, що приваблює мільйони туристів з усіх куточків Земної кулі.

Мертвое море ИорданияКрім унікального складу солей, Мертве море відоме і своїми цілющими грязями, які видобуваються з дна цього озера. Знамениті мулові сульфідні грязі Мертвого моря високо мінералізовані (до 300 г / л), з високим вмістом брому, йоду, гормоноподібних речовин. У курортному містечку Мертвого моря – Ейн Бокек – ​​зосереджені понад десяток готелів вищої категорії. Всі розташовані поруч з морем. У всіх готелях Мертвого моря обладнані сучасні оздоровчі центри, гостям яких пропонуються грязьові та сірчані ванни, масажі, інгаляції, косметичні процедури, закриті (частіше) і відкриті (рідше) басейни з водою Мертвого моря і сучасні тренажерні зали.

Джерело:
http://travel.tochka.net/7334-mertvoe-more-charuyushchie-foto-s-kommentariyami-turistov/
http://www.otpusk.com/ref/israel/eyn_bokek/

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Ви повинні бути авторизовані, щоб залишити коментар.

Online WordPressORG template HostingReview