Алекс Резніков

image001

Алекс Резніков народився в 1946 р. в Києві в сім’ї головного адміністратора-розпорядника Національного Академічного драматичного театру імені Івана Франка. Навчався в українській середній школі № 92, вул. Богдана Хмельницького, 11 (колишня Київська чоловіча колегія імені Павла Галагана, в даний час у цьому будинку знаходиться Національний музей літератури України).
У 1964 р. вступив на факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчив в 1971 р.
З 1971 по 1986 рр.. працював редактором журналу «Сільське будівництво», опублікував у різних виданнях більше тисячі статей з питань архітектури, будівництва, реконструкції та реставрації, випустив 9 книг з тієї ж тематики.
У 1991 році виїхав разом з родиною на постійне місце проживання в гір. Єрусалим (Ізраїль). З 1994 р. і до виходу на пенсію працював у редакції газети «Вести-Єрусалим», де вів чотири рубрики, присвячені Єрусалиму: «Назви вулиць Єрусалима», «Паломники і гості Єрусалима», «Шедеври з єрусалимських музеїв», «Єрусалимська кулінарія».
З 1996 по 2013 рр.. випустив 12 книг з єрусалимської тематики: чотиритомник «Єрусалим: вулиці в особах», тритомник «Єрусалимський слід», двотомник «Єрусалимське застілля», збірники «Єрусалимські скарби» і «Будинок Біни в Єрусалимі». У 2013 р. видавництвом «Настя» (Росія, Іркутськ) здійснено перше видання книги «Православні шанувальники в Єрусалимі».
Нагороджений іменним годинником Президента України «За внесок у розвиток українсько-ізраїльських культурних зв’язків».

Читати Алекс Резніков  “РАБА ЛЮБОВІ (Роксолана)”

Читати Алекс Резніков “Пан Серденько (Агафангел Кримський)”

Online WordPressORG template HostingReview
Вейк Николас ван